Hier wil je wonen! Zoek jij een keurig onderhouden en riant familiehuis gelegen in een ruim en groen opgezette buurt in Vathorst? Dan laten we je deze woning aan Damespolder 49 graag zien.
Damespolder 49 is een royale middenwoning van een 3 onder 1 kap met een heerlijke voor- en achtertuin en zonnig dakterras. Het heeft maar liefst 4 volwaardige slaapkamers, een praktische wasruimte en woonkamer met keurige en ruime woonkeuken. Het huis ligt aan een brede straat (bestemmingsverkeer) met waterpartij aan de voorzijde en speelfaciliteiten om de hoek. Het winkelcentrum van Vathorst is op loopafstand, net zoals het NS-station Vathorst.
We nemen je graag even mee:
Het huis heeft een riante voortuin. Door de haag is deze fijn beschut en met de ligging op het westen is het een ideale plek om een wijntje te nuttigen in de avondzon na een dag werken.
Via de voortuin kom je bij de entree. De hal is ruim, heeft een handige nis voor de kapstok en geeft toegang tot een moderne en complete meterkast (met stadsverwarmingsinstallatie), toilet met fonteintje, trapopgang en tenslotte de woonkamer.
De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde en kenmerkt zich door de grote glaspui met openslaande deuren naar de tuin. Er ligt een fraaie houten vloer; strak en goed onderhouden. Met een uitbouw zou je de woonkamer naar wens nog verder kunnen vergroten.
Aan de voorzijde bevindt zich een grote woonkeuken met luxe inbouwapparatuur zoals vaatwasser, koelkast, vriezer, inductie kookplaat, afzuigkap en combioven/magnetron. Er is meer dan genoeg ruimte voor een grote eettafel om heerlijk aan te kunnen tafelen.
Eerste verdieping:
De overloop en het trappenhuis zijn opvallend ruim. Op deze verdieping bevinden zich drie grote slaapkamers van respectievelijk 13, 10 en 7 m2. De badkamer is met 8 m2 van groot formaat en voorzien van douchecabine, ligbad, wastafel en een 2e zwevend toilet. De betegeling en het sanitair zijn in neutrale kleurstelling.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap kom je op een derde volwaardige woonverdieping. Hier bevindt zich een 4e grote slaapkamer van maar liefst 22 m2. Aan de brede overloop grenst een praktische en ruime wasruimte/berging met de wasmachine en drogeropstelling. Tenslotte bevindt zich op deze verdieping een zonnig dakterras van 11 m2. Hier geniet je echt van de laatste zonnestralen tot zonsondergang.
Buiten:
De achtertuin (63 m2) ligt op het oosten gelegen en via een achterom bereikbaar. In de achtertuin staat een grote houten berging met elektra en een leuke buitenkeuken met grote barbecue.
Door de diepte heb je meer dan voldoende zon. En wil je nog van de late avondzon genieten, dan strijk je neer met en wijntje op het terras in de diepe voortuin (30 m2) of op het dakterras.
In de buurt:
De ligging van Damespolder 49 is perfect. De auto kan je laten staan. Het winkelcentrum van Vathorst ligt namelijk op loopafstand, net als het station van Vathorst. Verder vind je er dichtbij verschillende basis- en middelbare scholen, speelplekken, de bibliotheek en bijvoorbeeld het gezondheidscentrum. Zo hoef je nooit ver weg voor de dagelijkse benodigdheden. Wil je toch de auto pakken? Met de auto ben je via de A1 en A28 snel verbonden met bijvoorbeeld Amsterdam of Utrecht.
Energie/Verduurzaming:
Damespolder 49 heeft een bouwjaar 2005 met goede isolatie en heeft dan ook een energielabel A. De eigenaren koken al op inductie en de woning is verder aangesloten op stadsverwarming. Wil je nog verder verduurzamen, dan is het platte dak ideaal voor zonnepanelen.
Wat maakt Damespolder 49 je nieuwe thuis?
– Energielabel A
– Ideaal dak voor zonnepanelen
– Ruim familiehuis met maar liefst 4 grote slaapkamers
– Fijne ligging in ruim opgezette woonwijk
– Uitkijkend op water
– Auto kan blijven staan: Vathorst winkelcentrum en station op loopafstand
– Fijne woonkeuken
– Ruime badkamer
– Groot en zonnig dakterras
Schakel een NVM-aankoopmakelaar in. Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen!